31 Ocak 2014 Cuma

BOBBI BROWN JEL EYELINER

Herkese Merhaba,
Bugünkü konumuz bobbi brown jel eyeliner üzerine.. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bu kullandığım ilk jel eyelinerım. Bundan önce avonun kalem şeklinde olan bir ürününü kullandım. Bitince tekrar almadım. Sürmekte zorlandığım için başka markaya da yönelmedim.. Aslında kalem formundaki eyelinerlar sürümü en kolay olanlar. Sizde zorlanıyorsanız ilk tercihinizin bu yönde olması faydanıza olacaktır.
Bunu söyledikten sonra madem sürmekte zorlanıyorsun neden kalem formunda almak yerine jel formunda aldın diyebilirsiniz..Benim jel formunda tercih etmemin sebebi biraz merak, bunun yanında daha kalıcı olmasını istemem ve tabii ki artık eyeliner kullanmayı öğrenmek istemem.Ürün yukarıda gördüğünüz gibi minicik bir cam kavanozda.
Gramaj olarak az olsada, bana rahat 2 yıl gider. Zaten çok fazla kullanmıyorum.Uygulamayı yukarıdaki sigma E05 fırçamla yapıyorum. Bu fırçayı özellikle satın almadım. Sigma kabuki fırça seti satın aldığımda, hediye olarak gelmişti. Bu setin yazısı da yakında burada olacak.


Toparlayacak olursam, henüz size tavsiye edecek yada etmeyecek kadar çok kullanmadım. Bakalım elim alışacak mı? Sonuçları yazımı güncelleyip tekrar yazacağım..

Tekrar görüşmek dileğiyle, hoşçakalın :)

NOT: Güncellemeyi yapıyorum:) Akma bulaşma derdi yok, kısa sürede eliniz alışıyor rahatça sürebiliyorsunuz.. Bobbi Brown kalitesi şaşırtmadı..
Yorum Gönder